هشدار-دهنده-سرعت

هشدار دهنده سرعت

نمایشگروهشداردهنده سرعت ( Your Speed) تولید شرکت صنعتی نوبرپارت ایران

با توجه به ازدیاد روزافزون خودرو در کشور و بالا رفتن تکنولوژی خودروها و در نتیجه افزایش سرعت آنها از یک سو و عدم رعایت قانون توسط برخی از رانندگان متخلف و همچنین ظرفیت و استاندارد پائین برخی از  جاده های کشور،هر ساله شاهد آمار بسیار بالای تصادفات مرگبار در کشور هستیم.

بررسی ها نشان می دهند که درصد بالائی از این تصادفات در اثر رعایت نکردن سرعت مجاز رخ می دهند.   در این راستا استفاده از ابزار بازدارنده در کنار گسترش فرهنگ ترافیک ، امری  ضروری به نظر می رسد. از جمله ابزار بازدارنده که هم اکنون به صورت گسترده در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته استفاده می شود ،  نمایشگر وهشداردهنده سرعت می باشد که با نمایش سرعت خودرو به راننده از فاصله نسبتا زیاد و هشدار به راننده در صورت بالا بودن سرعت ، عامل بازدارنده موثری در کاهش تصادفات مرگبار در نقاط حادثه خیز شناخته شده است.

این دستگاه عملا موثرتر از دوربین های عکاسی مجهز به رادار می باشد چرا که علاوه بر عدم ایجاد هراس ناگهانی برای راننده که خود می تواند موجب خطر شود ، اثر روانی قوی تری برای کاهش سرعت ایجاد می کند.

دستگاه نمایشگروهشداردهنده سرعت SP200 ساخت شرکت صنعتی نوبرپارت ایران اولین نمایشگر سرعت ایرانی است و با استفاده از جدید ترین تکنولوژی رادار و LED  طراحی و ساخته شده است . ابعاد بزرگ اعداد و کیفیت بالای LED ها         رویت پذیری آن را از فاصله بیش از ۳۰۰ متر امکانپذیر ساخته است و رادار پیشرفته دستگاه توانائی اندازه گیری سرعت خودرو در  فاصله ۴۰۰ متری با دقت ۱km/h را دارا می باشد. همچنین سیستم میکرو پروسسوری قابلیت های متنوعی را به دستگاه بخشیده است که از ان جمله می توان تصحیح خطای زاویه نصب، تنظیم اتوماتیک شدت نور اعداد دستگاه نسبت به نور محیط و ارتباط با مرکز کنترل اشاره کرد.

قیمت پائین دستگاه نسبت به دستگاه مشابه خارجی ، طراحی منطبق با شرایط متنوع  جغرافیائی ایران و بزرگ بودن ابعاد اعداد دستگاه ونمایش سرعت تا ۱۹۹ کیلومتردر ساعت ( یا حتی بیشتر درصورت درخواست ) امکان استفاده از آن را در تمامی نقاط حادثه خیز جاده های ایران فراهم کرده است.

امید است که با ساخت این دستگاه بتوانیم گامی موثر در جهت حفظ جان هموطنان گرامی از حوادث رانندگی بر داریم.

مشخصات فنی دستگاه نمایشگر وهشدار دهنده سرعت

    انتخاب‌های قابل سفارش درصورت درخواست مشتری:

  • ارتباط GPRS و  با مرکز کنترل
  • سیستم خورشیدی و باطری
  • تعداد و ابعاد ارقام
  • رنگ بدنه
برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.