جداکننده-خطوط9سانتی

جدا کننده خطوط ۹ سانتی متری

مشخصات فنی جداکننده های خطوط تولیدی شرکت صنعتی نوبرپارت ایران

شرکت صنعتی نوبرپارت ایران بعنوان اولین طراح وتولید کننده جداکننده های خطوط پلاستیکی درایران مفتخر است که پس از گذشت ۱۰ سال از تولید آن واستفاده در گرمترین و سردترین نقاط ایران کارائی وکیفیت عالی آن بخوبی به اثبات رسیده است.

 1. طول هر جداکننده ۱۰۰، عرض ۵/۲۶، ارتفاع ۹ سانتیمتر
 2. طول هر محدودکننده بزرگ جداکننده ۴۳، عرض ۵/۲۶،ارتفاع ۹ سانتیمتر
 3. طول هر محدودکننده کوچک جداکننده ۳۳، عرض ۵/۲۶،ارتفاع ۹ سانتیمتر
 4. وزن جداکننده ۳۴۲۵ گرم، محدودکننده بزرگ جداکننده ۱۳۰۰ گرم و  محدودکننده کوچک جداکننده ۱۰۳۰ گرم میباشد.

۵- جداکننده ها در رنگ زرد عرضه شده ( درسایر رنگهای ترافیکی نیز قابل ارائه میباشد) و باتوجه به رزین مصرفی  در مقایسه با انواع مشابه دارای ثبات رنگ به مدت طولانی وکیفیت بسیار عالی است.

۶- حک شدن  نام و آرم شرکت ، تقویم تولید و جنس  ماده اولیه مصرفی بر روی محصول که نشاندهنده  تعهد شرکت در برابر مشتریان  می باشد.

۷- جداکننده و محدود کننده ها وصفحه شاخص آن از مواد پلیمری با کامپاند مخصوص و بصورت قالبگیری تزریقی فشرده تهیه شده است بطوریکه تحمل کافی در برابر انواع تنش و بارهای سنگین را بخوبی  داراست .

۸- جداکننده و محدود کننده ها و صفحه شاخص آن مقاوم در برابرمواد آلی ، معدنی و اشعه خورشید ( UV ) بوده و دچار تغییر رنگ در برابر نور خورشید نمی گردد.

۹- جداکننده و محدود کننده ها و صفحه شاخص آن دربرابر سرما و گرما مقاوم بوده،  تحمل حرارتی ۳۵- تا  85+ درجه سانتیگراد را داراست.

۱۰- نحوه طراحی جداکننده و محدود کننده ها و صفحه شاخص آن به گونه ای است که هنگام نصب در یکدیگر کلاف می گردند.

۱۱-جهت افزایش مقاومت و استحکام جداکننده ها در زیر هر یک از ۶ عدد تقویت کننده استفاده گردیده است.

۱۲- جداکننده و متعلقات آن از مواد پلیمری قابل بازیافت وبدون آلودگی محیط زیست بوده با استفاده از پیچ و واشر و رولپلاک براحتی قابل نصب وتعویض می باشد.

۱۳- کیفیت و کارائی جداکننده و محدودکننده های آن بمدت یکسال ضمانت میگردد و برای حداقل عمر۳ سال طراحی وساخته شده است.  

مونتاژ

مونتاژ

در این واحد، مونتاژ تجهیزات ترافیکی الکترونیکی با دقت و کیفیت بالا انجام می‌شود و مونتاژ بردها پس از انجام تست‌های مختلف به منظور اطمینان از صحت عملکرد آن‌ها انجام می‌گیرد.

استفاده از قطعات و بردهای باکیفیت و بهره‌گیری از کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته سبب شده است تا بردهای تولیدی این قسمت همگی دارای بالاترین استانداردهای موجود باشد.

همچنین پس از  بررسی واحد تحقیق و توسعه  بهترین و باکیفیت ترین قطعات الکترونیکی از کمپانی‌های معتبر در حال حاضر دنیا انتخاب و جهت مونتاژ به این بخش ارائه می‌گردد کلیه‌ قطعات الکترونیک توسط دستگاه‌های تست و اندازه‌گیری مدرن مورد آزمایش و بررسی قرار می‌گیرد تا از کیفیت و تطابق عملکرد قطعات با برگه اطلاعات فنی آن‌ها اطمینان حاصل گردد.

قالبسازی

قالب سازی

این واحد با بهره مندی از کارکنان مجرب و ماشین آلات پیشرفته و مجهز نظیر فرز CNC، انواع ماشین‌های تراش و فرز، سنگ مغناطیسی، اسپارک (EDM) ، بورینگ و . . . و مجهز امکان طراحی، ساخت و تعمیر قالب‌های تزریق پلاستیک را داراست.

کلیه قالب‌های مربوط به محصولات این شرکت در این واحد طراحی و تولید شده است.

تحقیق

تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه در تابستان سال ۱۳۹۷ راه‌ اندازی شد و در دی ماه همان سال موفق به دریافت گواهی تحقیق و توسعه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گردید.

این واحد به منظور بهبود کیفیت و ارتقا سطح عملکرد محصولات تولید شده و یا محصولات جدید مطابق با دانش روز دنیا بوجود آمده است.

 امید است این واحد با بهره‌گیری از امکانات موجود و پرسنل متخصص و کارآمد و ارتباط با مراکز معتبر علمی در ایران و سایر نقاط جهان بتواند گام‌های موثری جهت رفع نیازمندی‌های ترافیکی کشور بردارد.

الکترونیک

الکترونیک

با توجه به افزایش روز افزون خودروها، جمعیت شهرها و پیشرفت نامحدود تکنولوژی، نیاز به استفاده از تجهیزات ترافیکی جدید برای کنترل ترافیک شهرها و جاده‌ها بیشتر شده است.

در همین راستا واحد الکترونیک از سال ۱۳۸۰ شروع به فعالیت نمود. در حال حاظر کلیه مراحل طراحی، تست و تولید تجهیزات الکترونیکی در این واحد انجام می‌شود و امکان هر گونه تغییر محصول براساس خواسته مشتری و یا سایر نیازمندی‌ها فراهم گردیده است.

تزریق

تزریق پلاستیک

این واحد با بهره‌مندی از انواع ماشین‌های تزریق پلاستیک امکان تولید قطعات پلاستیکی تا ۶ کیلوگرم را دارا می‌باشد.

ماشین آلات متنوع و پرسنل مجرب، این واحد را قادر ساخته تا توانایی تولید انواع قطعات پیچیده مهندسی با بهترین کیفیت را دارا باشد.

سرعتگیرجادهای100

سرعت گیر جاده ای ۱۰۰ سانتی متری

مشخصات فنی سرعتگیر خیابابی ۵/۷ × ۳۳ × ۲۰۰ سانتیمتری تـولیـدی شـرکت صنعتـی نـوبـرپـارت ایــران

 این نوع سرعتگیر از وارد آمدن ضربات شدید به خودروها جلوگیری نموده و بجای موانع آسفالتی و یا  بهمراه آن قابل نصب می باشد و درصورتی که بهمراه  واسطه مخصوص آن نصب گردد میتواند امتداد طولی  وسیعی (همانند عرض گذرگاه عابر پیاده) را پوشش دهد .

 1. وزن تقریبی هر قطعه سرعتگیربهمراه کفی آن ۶۱۵۰ گرم ، طول هرقطعه ۱۰۰ ،  عرض  33 و ارتفاع آن ۵/۷ سانتیمتر است بنحوی که پس از نصب  حداقل۲ مترطول را  پوشش می دهد .
 2. سرعتگیرهادررنگهای سفیدوزردعرضه شده وباتوجه به کیفیت رزین مصرفی  دارای ثبات رنگ به مدت طولانی می باشد.

۴-  در هر طرف سرعتگیر ۳۳×۱۰۰ دو عددچشم گربه ای جهت انعکاس نوروممانعت ازغافلگیرشدن احتمالی رانندگان خودروها در شب در نظر گرفته شده است .

۵- سرعتگیرها دارای شیب و شیارهای مناسب  جهت جلوگیری از تکانهای شدید و لغزندگی خودروهاست .

۶- برروی تمام قطعات سرعتگیر ، نام وآرم شرکت ، تقویم تولید و جنس  ماده اولیه مصرفی حک شده است .

۷- سرعتگیرها از مواد پلیمری با کامپاند مخصوص و بصورت قالبگیری تزریقی فشرده تهیه شده است بطوریکه تحمل کافی در برابر انواع تنش و بارهای سنگین رابخوبی  داراست .

۸- سرعتگیرها در برابرمواد آلی ، معدنی و اشعه خورشید (UV) کاملاً مقاوم بوده و دچار تغییر رنگ در برابر نور خورشید در محیط های آزاد نمی گردد .

۹- سرعتگیرها دربرابر سرما وگرما مقاوم بوده  ،  تحمل حرارتی ۳۵- تا  75+ درجه سانتیگراد را داراست .

۱۰- بهمراه سرعتگیرها  قطعه واسطه ای با ابعاد۳۳× ۵۰ × ۵۰  سانتیمترارائه میگردد که هنگام نصب امکان افزایش طول خط نصب به میزان دلخواه را فراهم می نماید و کل مجموعه نصب شده به گونه ای در یکدیگرکلاف شده که در اثر عبور و مرورخودروها از هم جدا نمی گردند .

۱۱- سرعتگیرها  با استفاده از پیچ وواشر و رولپلاک مخصوص به طول ۱۱ سانتیمتر نصب گردیده  براحتی قابل تعویض بوده و از مواد پلیمری قابل بازیافت تهیه گردیده است .

۱۲- کیفیت وکارائی سرعتگیر بمدت یکسال ضمانت میگردد وبرای حداقل عمر سه سال در شرایط طبیعی طراحی وساخته شده است .

60-90

سرعت گیر جاده ای ۹۰ و ۶۰ سانتی متری

مشخصات فنی سرعتگیرهای تولیدی شرکت صنعتی نوبرپارت ایران

شرکت صنعتی نوبرپارت ایران بعنوان اولین طراح وتولید کننده سرعتگیرهای پلاستیکی درجهان مفتخر است که پس از گذشت ۱۷ سال از تولید اولین سرعتگیر پلاستیکی و پس از سالها استفاده از آن در گرمترین و سردترین نقاط ایران ،کارائی و کیفیت عالی آن بخوبی به اثبات رسیده است .

 1. طول هر سرعتگیر ۳۳×۹۰  ومحدود کننده آن ۹۰  ، عرض ۳۳ ، ارتفاع ۵  سانتیمتر می باشد .
 2. طول هر سرعتگیر ۳۳×۶۰  ،  60  ، عرض ۳۳  ، ارتفاع ۵/۳ سانتیمتر می باشد .
 3. طول هر محدود کننده سرعتگیر ۳۳×۶۰  ، ۶۰  ، عرض ۲۱ ، ارتفاع  5/3 سانتیمتر می باشد .
 4. وزن هر سرعتگیر۳۳×۹۰بهمراه کفی۴۳۵۰ گرم ووزن محدودکننده آن۲۵۰۰ گرم می باشد .
 5. وزن هر سرعتگیر ۳۳×۶۰  ،  1900 گرم ووزن محدود کننده آن ۸۰۰ گرم می باشد .

۶- سرعتگیرها در رنگهای سفید وزرد عرضه شده وباتوجه به رزین مصرفی ، در مقایسه با انواع مشابه دارای ثبات رنگ به مدت طولانی وکیفیت بسیار عالی است  .

۷- در هر طرف سرعتگیر ۳۳×۹۰  یکعدد چشم گربه ای جهت انعکاس نور وممانعت از غافلگیر شدن احتمالی رانندگان خودروها در شب در نظر گرفته شده است .

 8- سرعتگیرها ومحدود کننده آن دارای شیب و شیارهای مناسب واستاندارد جهت جلوگیری از تکان شدید ولغزندگی خود روها ست .

۹- برروی هرسرعتگیر  ، کفی ومحدود کننده آن  نام وآرم شرکت ، تقویم تولید و جنس  ماده اولیه مصرفی  حک شده است که درمقایسه با انواع مشابه ، نشاندهنده تعهد شرکت در برابر مشتریان  می باشد .

۱۰- سرعتگیرها  ، کفی و محدود کننده آن از مواد پلیمری با کامپاند مخصوص و بصورت قالبگیری تزریقی فشرده تهیه شده است بطوریکه تحمل کافی در برابر انواع تنش و بارهای سنگین رابخوبی  داراست .

۱۱- سرعتگیرها و محدود کننده آن مقاوم در برابرمواد آلی ، معدنی و اشعه خورشید ( UV ) بوده و دچار تغییر رنگ در برابر نور خورشید نمی گردد .

۱۲- سرعتگیرها و محدود کننده آن دربرابر سرما وگرما مقاوم بوده  ،  تحمل حرارتی ۳۵- تا  85+ درجه سانتیگراد را داراست .

۱۳- نحوه طراحی سرعتگیرها و محدود کننده آن  به گونه ای است که هنگام نصب در یکدیگر کلاف شده مانع  ازحرکت مجموعه نصب شده در اثر عبور و مرورخودروها می گردد .

۱۴- سرعتگیرها ومحدودکننده آن از مواد پلیمری قابل بازیافت وبدون آلودگی محیط زیست بوده با ا ستفاده از پیچ وواشر و رولپلاک براحتی قابل نصب وتعویض می باشد .

۱۵- بهمراه هر سرعتگیر ۳۳×۹۰ سانتیمتر دو عدد کفی در نظر گرفته شده است که از فرورفتگی سرعتگیر در آسفالت وایجاد اختلاف سطح در خطوط نصب سرعتگیرها  جلوگیری می نماید .

۱۶-کفی سرعتگیر و رولپلاک از طریق قالبگیری تزریقی فشرده از مواد پلیمری دارای استحکام لازم تولید             شده است .

۱۷- محدودکننده سرعتگیرهابه دوصورت بازائده وبدون زائده وبه رنگ زردتولیدمی گردد و در دو انتهای مجموعه نصب شده قرار می گیرد  و با توجه به زاویه مناسب در طراحی لبه ها از لیز خوردن وآسیب دیدن لاستیک خودروهائیکه از لبه های خطوط نصب عبور میکنند جلوگیری بعمل آورده ، ازلحاظ ظاهری نیزسبب زیبایی خطوط نصب می گردد .      

۱۸- کیفیت وکارائی سرعتگیر بمدت یکسال ضمانت میگردد وبرای حداقل عمر ۳ سال در شرایط طبیعی طراحی وساخته شده است .