شرکت صنعتی

نوبرپارت ایران

 

موسسین شرکت نوبرپارت ایران از سال ۱۳۵۸ فعالیت تولیدی خود را در زمینه تولیدات پلاستیک‌های مهندسی برای قطعات صنعتی و لوازم کارخانجات شروع نمودند. در سال ۱۳۶۵ با تعیین زمینه تولید تجهیزات ترافیکی شرکت نوبرپارت ایران را تاسیس (۱۳۶۴/۱۱/۲۴) و از نخستین روزها توجه خود را به ویژه به کیفیت محصولات تولیدی و انطباق محصولات با نیازمندی‌های ترافیکی کشور از مهمترین اهداف شرکت بوده است.

دربارهe-ما

استقرار واحدهای قالبسازی، تزریق، مونتاژ، الکترونیک، تحقیق و توسعه و بهره‌مندی از دانش روز و بکارگیری سیستم مدیریت کیفیت ISO-9001 این شرکت را قادر ساخته تا از نظر کیفی با محصولات اروپایی و آمریکایی و به لحاظ قیمت با اجناس مرغوب چینی رقابت کند.

کلیه محصولات این شرکت دارای ضمانت یکساله و برای عمر مفید حداقل ۵ سال طراحی و تولید شده است. این شرکت اولین تولید کننده چراغ‌های راهنمایی پلیمری، سرعتگیرهای خیابانی و جاده‌ای، گل میخ‌ها همچنین تابلوهای VSL و کنترل خطوط و سرعت شما در کشور بوده و از عمده تامین‌کنندگان تجهیزات ترافیکی و چراغ‌های راهنمایی شهر تهران، برخی از کلان شهرها، مراکز استان‌ها و شهرهای کوچک می‌باشد.

در حال حاضر، طراحی و تولید محصولات ترافیکی با کیفیت بسیار عالی و مطابق با نیازمندی‌های کشور و منطقه از جمله مهمترین اهداف این شرکت می‌باشد.

تاریخچه شرکت صنعتی

نوبرپارت ایران ما

 

شرکت صنعتی نوبرپارت ایران از سال ۱۳۵۸ تحت عنوان موسسه تولیدات صنعتی وقطعات پلاستیک شروع به فعالیت نمود. هدف اولیه،  تولید قطعات پلاستیک مهندسی جهت تأمین قطعات یدکی کارخانجات بود.

درسالهای نخست تأسیس، این شرکت موفق به تأمین قطعات یدکی بسیاری از کارخانجات از جمله شرکت مزدا شرکت زمزم وبسیاری از صنایع ریسندگی و بافندگی گردید.

در سال ۱۳۶۴ تحت عنوان شرکت صنعتی نوبرپارت ایران به ثبت رسید و در همان سال به مکان فعلی خود واقع در شهرک صنعتی جی اصفهان منتقل گردید.

از سال ۱۳۶۵ طراحی و تولید چراغ‌های راهنمایی و رانندگی پلیمری در دستورکار شرکت قرارگرفت.

درسال ۱۳۶۶ اولین سری چراغ‌های راهنمایی و رانندگی پلیمری برای اولین بار درکشور توسط این شرکت طراحی و تولید و به بازار عرضه گردید.

پس ازساخت چراغ‌های راهنمایی ۳۰۰ میلی‌متری شرکت موفق به ساخت چراغ‌های راهنمائی ۲۰۰ میلی‌مترخیابانی ۲۰۰ میلی‌متر عابرپیاده و ۱۰۰ میلی‌متر ریپیتر گردید.

با تکمیل انواع چراغ‌های راهنمایی و رانندگی شرکت اقدام به تولید و ارائه سایر اقلام ترافیکی نمود که دراین زمینه می‌توان به انواع چشم گربه‌ای، سرعتگیر، جدا کننده خطوط و خطرنما اشاره نمود.

از سال ۱۳۸۰ طراحی و تولید چراغ‌های راهنمایی و رانندگی از نوع LED در دستور کار شرکت قرارگرفت.  

درسال ۱۳۸۲ اولین سری چراغ‌های راهنمایی و رانندگی پلیمری از نوع LED  برای اولین بار درکشور تولید و به بازار عرضه شد .

همچنین در همین سال شرکت موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO  9001 : 2000 از شرکت MIC انگلستان در زمینه تولید تجهیزات ترافیکی پلیمری و قطعات پلاستیکی گردید.

درسال ۱۳۸۴ پس از ساخت چراغ‌های راهنمایی ۳۰۰ میلی‌متری LED شرکت موفق به ساخت چراغ راهنمایی ۲۰۰ میلی‌مترLED گردید.

در صورت وجود سوال و

یا ابهامیبا تماس بگیرید

افتخاراتنوبرپارتایران