60-90

سرعت گیر جاده ای 90 و 60 سانتی متری

مشخصات فني سرعتگيرهاي توليدي شركت صنعتي نوبرپارت ايران

شركت صنعتي نوبرپارت ايران بعنوان اولين طراح وتوليد كننده سرعتگيرهاي پلاستيكي درجهان مفتخر است كه پس از گذشت 17 سال از توليد اولين سرعتگير پلاستيكي و پس از سالها استفاده از آن در گرمترين و سردترين نقاط ايران ،كارائي و كيفيت عالي آن بخوبي به اثبات رسيده است .

  1. طول هر سرعتگير 33×90  ومحدود كننده آن 90  ، عرض 33 ، ارتفاع 5  سانتيمتر مي باشد .
  2. طول هر سرعتگير 33×60  ،  60  ، عرض 33  ، ارتفاع 5/3 سانتيمتر مي باشد .
  3. طول هر محدود كننده سرعتگير 33×60  ، 60  ، عرض 21 ، ارتفاع  5/3 سانتيمتر مي باشد .
  4. وزن هر سرعتگير33×90بهمراه كفي4350 گرم ووزن محدودكننده آن2500 گرم مي باشد .
  5. وزن هر سرعتگير 33×60  ،  1900 گرم ووزن محدود كننده آن 800 گرم مي باشد .

6- سرعتگيرها در رنگهاي سفيد وزرد عرضه شده وباتوجه به رزين مصرفي ، در مقايسه با انواع مشابه داراي ثبات رنگ به مدت طولاني وكيفيت بسيار عالي است  .

7- در هر طرف سرعتگير 33×90  يكعدد چشم گربه اي جهت انعكاس نور وممانعت از غافلگير شدن احتمالي رانندگان خودروها در شب در نظر گرفته شده است .

 8- سرعتگيرها ومحدود كننده آن داراي شيب و شيارهاي مناسب واستاندارد جهت جلوگيري از تكان شديد ولغزندگي خود روها ست .

9- برروی هرسرعتگیر  ، کفی ومحدود کننده آن  نام وآرم شركت ، تقويم توليد و جنس  ماده اوليه مصرفي  حک شده است كه درمقايسه با انواع مشابه ، نشاندهنده تعهد شركت در برابر مشتريان  مي باشد .

10- سرعتگيرها  ، کفی و محدود كننده آن از مواد پليمري با كامپاند مخصوص و بصورت قالبگيري تزريقي فشرده تهيه شده است بطوريكه تحمل كافي در برابر انواع تنش و بارهاي سنگين رابخوبی  داراست .

11- سرعتگيرها و محدود كننده آن مقاوم در برابرمواد آلي ، معدني و اشعه خورشيد ( UV ) بوده و دچار تغيير رنگ در برابر نور خورشيد نمي گردد .

12- سرعتگيرها و محدود كننده آن دربرابر سرما وگرما مقاوم بوده  ،  تحمل حرارتي 35- تا  85+ درجه سانتيگراد را داراست .

13- نحوه طراحي سرعتگيرها و محدود كننده آن  به گونه اي است كه هنگام نصب در يكديگر كلاف شده مانع  ازحركت مجموعه نصب شده در اثر عبور و مرورخودروها مي گردد .

14- سرعتگيرها ومحدودكننده آن از مواد پليمري قابل بازيافت وبدون آلودگي محيط زيست بوده با ا ستفاده از پيچ وواشر و رولپلاك براحتي قابل نصب وتعويض مي باشد .

15- بهمراه هر سرعتگير 33×90 سانتيمتر دو عدد كفي در نظر گرفته شده است كه از فرورفتگي سرعتگير در آسفالت وايجاد اختلاف سطح در خطوط نصب سرعتگيرها  جلوگيري مي نمايد .

16-كفي سرعتگير و رولپلاك از طريق قالبگيري تزريقي فشرده از مواد پليمري داراي استحكام لازم توليد             شده است .

17- محدودكننده سرعتگيرهابه دوصورت بازائده وبدون زائده وبه رنگ زردتوليدمي گردد و در دو انتهاي مجموعه نصب شده قرار مي گيرد  و با توجه به زاويه مناسب در طراحي لبه ها از ليز خوردن وآسيب ديدن لاستيك خودروهائيكه از لبه هاي خطوط نصب عبور ميكنند جلوگيري بعمل آورده ، ازلحاظ ظاهري نيزسبب زيبايي خطوط نصب مي گردد .      

18- کیفیت وکارائی سرعتگیر بمدت یکسال ضمانت میگردد وبرای حداقل عمر 3 سال در شرايط طبيعي طراحی وساخته شده است .  

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.