سرعتگیرجادهای100

سرعت گیر جاده ای 100 سانتی متری

مشخصات فنی سرعتگير خيابابی 5/7 × 33 × 200 سانتيمتری تـوليـدی شـركت صنعتـی نـوبـرپـارت ايــران

 اين نوع سرعتگير از وارد آمدن ضربات شديد به خودروها جلوگيري نموده و بجاي موانع آسفالتي و يا  بهمراه آن قابل نصب مي باشد و درصورتي كه بهمراه  واسطه مخصوص آن نصب گردد ميتواند امتداد طولي  وسيعي (همانند عرض گذرگاه عابر پياده) را پوشش دهد .

  1. وزن تقريبي هر قطعه سرعتگيربهمراه كفي آن 6150 گرم ، طول هرقطعه 100 ،  عرض  33 و ارتفاع آن 5/7 سانتيمتر است بنحوي كه پس از نصب  حداقل2 مترطول را  پوشش مي دهد .
  2. سرعتگيرهادررنگهاي سفيدوزردعرضه شده وباتوجه به كيفيت رزين مصرفي  داراي ثبات رنگ به مدت طولاني مي باشد.

4-  در هر طرف سرعتگير 33×100 دو عددچشم گربه اي جهت انعكاس نوروممانعت ازغافلگيرشدن احتمالي رانندگان خودروها در شب در نظر گرفته شده است .

5- سرعتگيرها داراي شيب و شيارهاي مناسب  جهت جلوگيري از تكانهاي شديد و لغزندگي خودروهاست .

6- برروی تمام قطعات سرعتگیر ، نام وآرم شركت ، تقويم توليد و جنس  ماده اوليه مصرفي حک شده است .

7- سرعتگيرها از مواد پليمري با كامپاند مخصوص و بصورت قالبگيري تزريقي فشرده تهيه شده است بطوريكه تحمل كافي در برابر انواع تنش و بارهاي سنگين رابخوبی  داراست .

8- سرعتگيرها در برابرمواد آلي ، معدني و اشعه خورشيد (UV) كاملاً مقاوم بوده و دچار تغيير رنگ در برابر نور خورشيد در محيط هاي آزاد نمي گردد .

9- سرعتگيرها دربرابر سرما وگرما مقاوم بوده  ،  تحمل حرارتي 35- تا  75+ درجه سانتيگراد را داراست .

10- بهمراه سرعتگيرها  قطعه واسطه اي با ابعاد33× 50 × 50  سانتيمترارائه ميگردد كه هنگام نصب امكان افزايش طول خط نصب به ميزان دلخواه را فراهم مي نمايد و كل مجموعه نصب شده به گونه اي در يكديگركلاف شده كه در اثر عبور و مرورخودروها از هم جدا نمي گردند .

11- سرعتگيرها  با استفاده از پيچ وواشر و رولپلاك مخصوص به طول 11 سانتيمتر نصب گرديده  براحتي قابل تعويض بوده و از مواد پليمري قابل بازيافت تهيه گرديده است .

12- کیفیت وکارائی سرعتگیر بمدت یکسال ضمانت میگردد وبرای حداقل عمر سه سال در شرايط طبيعي طراحی وساخته شده است .

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.