جداکننده-خطوط9سانتی

جدا کننده خطوط 9 سانتی متری

مشخصات فني جداکننده های خطوط توليدي شركت صنعتي نوبرپارت ايران

شركت صنعتي نوبرپارت ايران بعنوان اولين طراح وتوليد كننده جداکننده های خطوط پلاستيكي درایران مفتخر است كه پس از گذشت 10 سال از توليد آن واستفاده در گرمترين و سردترين نقاط ايران كارائي وكيفيت عالي آن بخوبي به اثبات رسيده است.

 1. طول هر جداکننده 100، عرض 5/26، ارتفاع 9 سانتیمتر
 2. طول هر محدودکننده بزرگ جداکننده 43، عرض 5/26،ارتفاع 9 سانتیمتر
 3. طول هر محدودکننده کوچک جداکننده 33، عرض 5/26،ارتفاع 9 سانتیمتر
 4. وزن جداکننده 3425 گرم، محدودکننده بزرگ جداکننده 1300 گرم و  محدودکننده کوچک جداکننده 1030 گرم میباشد.

5- جداکننده ها در رنگ زرد عرضه شده ( درسایر رنگهای ترافیکی نیز قابل ارائه میباشد) و باتوجه به رزين مصرفي  در مقايسه با انواع مشابه داراي ثبات رنگ به مدت طولاني وكيفيت بسيار عالي است.

6- حک شدن  نام و آرم شركت ، تقويم توليد و جنس  ماده اوليه مصرفي بر روی محصول که نشاندهنده  تعهد شركت در برابر مشتريان  مي باشد.

7- جداکننده و محدود كننده ها وصفحه شاخص آن از مواد پليمري با كامپاند مخصوص و بصورت قالبگيري تزريقي فشرده تهيه شده است بطوريكه تحمل كافي در برابر انواع تنش و بارهاي سنگين را بخوبی  داراست .

8- جداکننده و محدود كننده ها و صفحه شاخص آن مقاوم در برابرمواد آلي ، معدني و اشعه خورشيد ( UV ) بوده و دچار تغيير رنگ در برابر نور خورشيد نمي گردد.

9- جداکننده و محدود كننده ها و صفحه شاخص آن دربرابر سرما و گرما مقاوم بوده،  تحمل حرارتي 35- تا  85+ درجه سانتيگراد را داراست.

10- نحوه طراحي جداکننده و محدود كننده ها و صفحه شاخص آن به گونه اي است كه هنگام نصب در يكديگر كلاف مي گردند.

11-جهت افزایش مقاومت و استحکام جداکننده ها در زیر هر یک از 6 عدد تقویت کننده استفاده گردیده است.

12- جداکننده و متعلقات آن از مواد پليمري قابل بازيافت وبدون آلودگي محيط زيست بوده با استفاده از پيچ و واشر و رولپلاك براحتي قابل نصب وتعويض مي باشد.

13- کیفیت و کارائی جداکننده و محدودکننده های آن بمدت یکسال ضمانت میگردد و برای حداقل عمر3 سال طراحی وساخته شده است.  

مونتاژ

مونتاژ

در این واحد، مونتاژ تجهیزات ترافیکی الکترونیکی با دقت و کیفیت بالا انجام می‌شود و مونتاژ بردها پس از انجام تست‌های مختلف به منظور اطمینان از صحت عملکرد آن‌ها انجام می‌گیرد.

استفاده از قطعات و بردهای باکیفیت و بهره‌گیری از کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته سبب شده است تا بردهای تولیدی این قسمت همگی دارای بالاترین استانداردهای موجود باشد.

همچنین پس از  بررسی واحد تحقیق و توسعه  بهترین و باکیفیت ترین قطعات الکترونیکی از کمپانی‌های معتبر در حال حاضر دنیا انتخاب و جهت مونتاژ به این بخش ارائه می‌گردد کلیه‌ قطعات الکترونیک توسط دستگاه‌های تست و اندازه‌گیری مدرن مورد آزمایش و بررسی قرار می‌گیرد تا از کیفیت و تطابق عملکرد قطعات با برگه اطلاعات فنی آن‌ها اطمینان حاصل گردد.

قالبسازی

قالب سازی

این واحد با بهره مندی از کارکنان مجرب و ماشین آلات پیشرفته و مجهز نظیر فرز CNC، انواع ماشین‌های تراش و فرز، سنگ مغناطیسی، اسپارک (EDM) ، بورینگ و . . . و مجهز امکان طراحی، ساخت و تعمیر قالب‌های تزریق پلاستیک را داراست.

کلیه قالب‌های مربوط به محصولات این شرکت در این واحد طراحی و تولید شده است.

تحقیق

تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه در تابستان سال 1397 راه‌ اندازی شد و در دی ماه همان سال موفق به دریافت گواهی تحقیق و توسعه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گردید.

این واحد به منظور بهبود کیفیت و ارتقا سطح عملکرد محصولات تولید شده و یا محصولات جدید مطابق با دانش روز دنیا بوجود آمده است.

 امید است این واحد با بهره‌گیری از امکانات موجود و پرسنل متخصص و کارآمد و ارتباط با مراکز معتبر علمی در ایران و سایر نقاط جهان بتواند گام‌های موثری جهت رفع نیازمندی‌های ترافیکی کشور بردارد.

الکترونیک

الکترونیک

با توجه به افزایش روز افزون خودروها، جمعیت شهرها و پیشرفت نامحدود تکنولوژی، نیاز به استفاده از تجهیزات ترافیکی جدید برای کنترل ترافیک شهرها و جاده‌ها بیشتر شده است.

در همین راستا واحد الکترونیک از سال 1380 شروع به فعالیت نمود. در حال حاظر کلیه مراحل طراحی، تست و تولید تجهیزات الکترونیکی در این واحد انجام می‌شود و امکان هر گونه تغییر محصول براساس خواسته مشتری و یا سایر نیازمندی‌ها فراهم گردیده است.

تزریق

تزریق پلاستیک

این واحد با بهره‌مندی از انواع ماشین‌های تزریق پلاستیک امکان تولید قطعات پلاستیکی تا 6 کیلوگرم را دارا می‌باشد.

ماشین آلات متنوع و پرسنل مجرب، این واحد را قادر ساخته تا توانایی تولید انواع قطعات پیچیده مهندسی با بهترین کیفیت را دارا باشد.

سرعتگیرجادهای100

سرعت گیر جاده ای 100 سانتی متری

مشخصات فنی سرعتگير خيابابی 5/7 × 33 × 200 سانتيمتری تـوليـدی شـركت صنعتـی نـوبـرپـارت ايــران

 اين نوع سرعتگير از وارد آمدن ضربات شديد به خودروها جلوگيري نموده و بجاي موانع آسفالتي و يا  بهمراه آن قابل نصب مي باشد و درصورتي كه بهمراه  واسطه مخصوص آن نصب گردد ميتواند امتداد طولي  وسيعي (همانند عرض گذرگاه عابر پياده) را پوشش دهد .

 1. وزن تقريبي هر قطعه سرعتگيربهمراه كفي آن 6150 گرم ، طول هرقطعه 100 ،  عرض  33 و ارتفاع آن 5/7 سانتيمتر است بنحوي كه پس از نصب  حداقل2 مترطول را  پوشش مي دهد .
 2. سرعتگيرهادررنگهاي سفيدوزردعرضه شده وباتوجه به كيفيت رزين مصرفي  داراي ثبات رنگ به مدت طولاني مي باشد.

4-  در هر طرف سرعتگير 33×100 دو عددچشم گربه اي جهت انعكاس نوروممانعت ازغافلگيرشدن احتمالي رانندگان خودروها در شب در نظر گرفته شده است .

5- سرعتگيرها داراي شيب و شيارهاي مناسب  جهت جلوگيري از تكانهاي شديد و لغزندگي خودروهاست .

6- برروی تمام قطعات سرعتگیر ، نام وآرم شركت ، تقويم توليد و جنس  ماده اوليه مصرفي حک شده است .

7- سرعتگيرها از مواد پليمري با كامپاند مخصوص و بصورت قالبگيري تزريقي فشرده تهيه شده است بطوريكه تحمل كافي در برابر انواع تنش و بارهاي سنگين رابخوبی  داراست .

8- سرعتگيرها در برابرمواد آلي ، معدني و اشعه خورشيد (UV) كاملاً مقاوم بوده و دچار تغيير رنگ در برابر نور خورشيد در محيط هاي آزاد نمي گردد .

9- سرعتگيرها دربرابر سرما وگرما مقاوم بوده  ،  تحمل حرارتي 35- تا  75+ درجه سانتيگراد را داراست .

10- بهمراه سرعتگيرها  قطعه واسطه اي با ابعاد33× 50 × 50  سانتيمترارائه ميگردد كه هنگام نصب امكان افزايش طول خط نصب به ميزان دلخواه را فراهم مي نمايد و كل مجموعه نصب شده به گونه اي در يكديگركلاف شده كه در اثر عبور و مرورخودروها از هم جدا نمي گردند .

11- سرعتگيرها  با استفاده از پيچ وواشر و رولپلاك مخصوص به طول 11 سانتيمتر نصب گرديده  براحتي قابل تعويض بوده و از مواد پليمري قابل بازيافت تهيه گرديده است .

12- کیفیت وکارائی سرعتگیر بمدت یکسال ضمانت میگردد وبرای حداقل عمر سه سال در شرايط طبيعي طراحی وساخته شده است .

60-90

سرعت گیر جاده ای 90 و 60 سانتی متری

مشخصات فني سرعتگيرهاي توليدي شركت صنعتي نوبرپارت ايران

شركت صنعتي نوبرپارت ايران بعنوان اولين طراح وتوليد كننده سرعتگيرهاي پلاستيكي درجهان مفتخر است كه پس از گذشت 17 سال از توليد اولين سرعتگير پلاستيكي و پس از سالها استفاده از آن در گرمترين و سردترين نقاط ايران ،كارائي و كيفيت عالي آن بخوبي به اثبات رسيده است .

 1. طول هر سرعتگير 33×90  ومحدود كننده آن 90  ، عرض 33 ، ارتفاع 5  سانتيمتر مي باشد .
 2. طول هر سرعتگير 33×60  ،  60  ، عرض 33  ، ارتفاع 5/3 سانتيمتر مي باشد .
 3. طول هر محدود كننده سرعتگير 33×60  ، 60  ، عرض 21 ، ارتفاع  5/3 سانتيمتر مي باشد .
 4. وزن هر سرعتگير33×90بهمراه كفي4350 گرم ووزن محدودكننده آن2500 گرم مي باشد .
 5. وزن هر سرعتگير 33×60  ،  1900 گرم ووزن محدود كننده آن 800 گرم مي باشد .

6- سرعتگيرها در رنگهاي سفيد وزرد عرضه شده وباتوجه به رزين مصرفي ، در مقايسه با انواع مشابه داراي ثبات رنگ به مدت طولاني وكيفيت بسيار عالي است  .

7- در هر طرف سرعتگير 33×90  يكعدد چشم گربه اي جهت انعكاس نور وممانعت از غافلگير شدن احتمالي رانندگان خودروها در شب در نظر گرفته شده است .

 8- سرعتگيرها ومحدود كننده آن داراي شيب و شيارهاي مناسب واستاندارد جهت جلوگيري از تكان شديد ولغزندگي خود روها ست .

9- برروی هرسرعتگیر  ، کفی ومحدود کننده آن  نام وآرم شركت ، تقويم توليد و جنس  ماده اوليه مصرفي  حک شده است كه درمقايسه با انواع مشابه ، نشاندهنده تعهد شركت در برابر مشتريان  مي باشد .

10- سرعتگيرها  ، کفی و محدود كننده آن از مواد پليمري با كامپاند مخصوص و بصورت قالبگيري تزريقي فشرده تهيه شده است بطوريكه تحمل كافي در برابر انواع تنش و بارهاي سنگين رابخوبی  داراست .

11- سرعتگيرها و محدود كننده آن مقاوم در برابرمواد آلي ، معدني و اشعه خورشيد ( UV ) بوده و دچار تغيير رنگ در برابر نور خورشيد نمي گردد .

12- سرعتگيرها و محدود كننده آن دربرابر سرما وگرما مقاوم بوده  ،  تحمل حرارتي 35- تا  85+ درجه سانتيگراد را داراست .

13- نحوه طراحي سرعتگيرها و محدود كننده آن  به گونه اي است كه هنگام نصب در يكديگر كلاف شده مانع  ازحركت مجموعه نصب شده در اثر عبور و مرورخودروها مي گردد .

14- سرعتگيرها ومحدودكننده آن از مواد پليمري قابل بازيافت وبدون آلودگي محيط زيست بوده با ا ستفاده از پيچ وواشر و رولپلاك براحتي قابل نصب وتعويض مي باشد .

15- بهمراه هر سرعتگير 33×90 سانتيمتر دو عدد كفي در نظر گرفته شده است كه از فرورفتگي سرعتگير در آسفالت وايجاد اختلاف سطح در خطوط نصب سرعتگيرها  جلوگيري مي نمايد .

16-كفي سرعتگير و رولپلاك از طريق قالبگيري تزريقي فشرده از مواد پليمري داراي استحكام لازم توليد             شده است .

17- محدودكننده سرعتگيرهابه دوصورت بازائده وبدون زائده وبه رنگ زردتوليدمي گردد و در دو انتهاي مجموعه نصب شده قرار مي گيرد  و با توجه به زاويه مناسب در طراحي لبه ها از ليز خوردن وآسيب ديدن لاستيك خودروهائيكه از لبه هاي خطوط نصب عبور ميكنند جلوگيري بعمل آورده ، ازلحاظ ظاهري نيزسبب زيبايي خطوط نصب مي گردد .      

18- کیفیت وکارائی سرعتگیر بمدت یکسال ضمانت میگردد وبرای حداقل عمر 3 سال در شرايط طبيعي طراحی وساخته شده است .